Czwartek, 2017-11-23
Adeli, Felicyty
Jesteś tu: » Strona główna » Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej.

Uczniowie Gimnazjum w Wyszogrodzie postanowili uczcić Dzień Edukacji Narodowej mniej poważnie niż zwykle.

Być może nasze chórzystki nie wyglądały na rozbawione, kiedy kolega „umiał trochę lepiej lub trochę gorzej”, ale odważnie śpiewały o ulubionych lekcjach: „lewe ręce do techniki, nie mama słuchu do muzyki”. Bez pomocy matematyka uczennicom klasy IIIb udało się obliczyć poziom nieprzydatności przedmiotów szkolnych, w pogotowiu czuwały też służby medyczne z IIa, które zamiast leczyć belferskie wrzody żołądka, czyhały tylko na obiecane podwyżki. Słodki wiersyk o skole zakończył apel przygotowany przez Wiolettę Biernat i Marię Górnicką.