Poniedziałek, 2018-12-17
Jolanty, Łukasza
Jesteś tu: » Strona główna » Muzeum Polin

Muzeum Polin

W środę przed świętami (20 grudnia) grupka naszych uczniów wybrała się na wycieczkę do Warszawy.

Uczniowie pod opieką p. Adama Dutkowskiego oraz p. Ewy Berlińskiej zwiedzili Muzeum Historii Żydów Polskich. Muzeum, w którym nie ma kartek z napisami nie dotykać zawiera bardzo ciekawą ekspozycję dla odwiedzających w każdym wieku. Cały obiekt jest podzielony na 8 galerii tematycznych. Trasa z przewodnikiem zajęła nam 2 godziny. Nie było czasu i miejsca na nudę.

Następnym punktem wycieczki była nowo otwarta galeria oraz najnowsza część Gwiezdnych Wojen. Po seansie i tradycyjnym wycieczkowym posiłku wszyscy w komplecie i nastroju świątecznym wrócili do domu.