Piątek, 2018-07-20
Fryderyka, Małgorzaty
Jesteś tu: » Strona główna » Konkurs czytelniczy

Konkurs czytelniczy

9 kwietnia 2018 r. w Książnicy Płockiej Filii Bibliotecznej nr 7, siedmioro uczniów naszego Gimnazjum brało udział w konkursie czytelniczym „Magiczny Świat Harry’ego Pottera”.

Konkurs miał na celu popularyzację czytelnictwa, adresowany był dla fanów i czytelników cyklu powieści J.K. Rowling  „Harry Potter” Pytania konkursowe wymagały szczegółowej znajomości treści lektur. W potyczkach udział wzięło 190 uczniów  szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu płockiego. Mimo tak dużej konkurencji do drugiego etapu zakwalifikowały się: Zuzanna Fidelska z klasy II b oraz Olga Więckowska z klasy III b.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Koleżankom, które zakwalifikowały się do drugiego etapu życzymy powodzenia oraz  „połamania pióra” w finale, który rozstrzygnie się 14 maja.